Deguonies aparatai

Teikiame deguonies koncentratorių nuomos paslaugas medicinos įstaigoms ir Jūsų artimųjų priežiūrai bei sveikatai namuose. Asmenys, sergantys lėtiniu plaučių funkcijos nepakankamumu bei esant kitom sveikatos būklėm gali gydytis deguonimi namuose nemokamai!

  • Fiziniams asmenims su Valstybinės ligonių kasos (VLK) pažyma, deguonies koncentratorių nuoma ir pristatymas tą pačią arba kitą dieną į namus visoje Lietuvoje nemokami.
  • Asmenys, neturintys VLK pažymos dėl gydymo deguonimi išlaidų kompensavimo, gali kreiptis į UAB „Teida“ dėl deguonies koncentratoriaus nuomos savo lėšomis. Asmenims, neturintiems VLK pažymos, pristatymas ir grąžinimas nemokamas Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Druskininkų miestuose ir rajonuose, suderinus pristatymo laiką individualiai. Pristatymas ir grąžinimas kituose rajonuose - po 20 EUR. 

Skambinkite, mielai patarsime ir atsakysime į Jūsų klausimus, pristatysime deguonies aparatą į namus ir atliksime jo techninę priežiūrą visą nuomos laikotarpį. Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje: 8 800 00899.

Deguonies terapija – deguonies tiekimas asmenims su ūminėmis ar lėtinėmis plaučių ligomis, kurios pasireiškia pasikartojančiu ar nuolatiniu dusuliu. Šiai terapijai naudojami deguonies koncentratoriai iš aplinkos oro išgrynina deguonį, jį filtruoja, koncentruoja ir tiekia asmenims per kaukę ar nosinę kaniulę.

Mobilus deguonies koncentratorius Platinum Mobile
Mobilus deguonies koncentratorius Platinum Mobile

  Platinum ™  Mobile – tai portatyvus ir elegantiškas deguonies koncentratorius, kurį sukūrė pasauliniai deguonies terapijos lyderiai Invacare, šioje srityje dirbantys ilgiau kaip 30 metų. Su šiuo koncentratoriumi ir naujausia 4 lygių impulsinio srauto technologija patenkinami visi ...

Nuomos kaina: 130.00 €
Deguonies koncentratorius Invacare® Perfect O2®
Deguonies koncentratorius Invacare® Perfect O2®

Patogus ir saugus prietaisas deguonies terapijai. Koncentratorius ima orą iš aplinkos ir paverčia deguonimi, todėl nereikia jokių suspausto deguonies balionų. Užtikrina optimalią deguonies koncentraciją, minimalią techninę apžiūrą, mažiausią rinkoje triukšmo lygį ir mažą elektros energijos ...

Nuomos kaina: 48.00 €