Apie mus

www.SlaugosIrangosNuoma.lt – specializuota svetainė, skirta padėti žmonėms, kuriems medicinos ir slaugos įranga tokia kaip ramentai, neįgaliojo vežimėlis, slaugos lova, čiužinys nuo pragulų ir kt. reikalinga ne nuolat, o tik laikinai, todėl ją galima išsinuomoti pageidaujamam laiko terminui. Šioje svetainėje pateikiamas medicinos ir slaiugos įrangos nuomai sąrašas, nuomos sąlygos ir kita naudinga informacija. 

Slaugos įrangos nuomos paslaugas teikia įmonė UAB "TEIDA".

Bendraukime! Skambinkite mobiliuoju telefonu 8 696 83247, mielai patarsime ir atsakysime į Jūsų klausimus, rašykite info@teida.lt arba tiesiog pateikite klausimą “online”.


UAB „Teida“ yra sveikatinimui skirtų priemonių tiekėja, viena didžiausių šios srities įmonių Lietuvoje, veikianti nuo 1994 metų. 

UAB „Teida“ atstovauja daugiau kaip 40 gamintojų iš viso pasaulio ir savo klientams siūlo didžiausią Lietuvoje sporto ir reabilitacijos, slaugos priemonių, neįgaliųjų technikos asortimentą bei medicinos įrangos nuomos ir techninio aptarnavimo paslaugas. Įmonė siūlo  virš 5000 sveikatinimui skirtų priemonių: nuo mankštos kamuolio iki multimodulinės fizioterapijos platformos, nuo lazdelės vaikščiojimui iki deguonies terapijos aparato. Mumis pasitiki profesionalai ir  sportininkai mėgėjai, aktyvūs ir po traumų bei ligų į visavertį gyvenimą besistengiantys grįžti žmonės, profesionalūs sveikatos priežiūros specialistai, gydytojai, taip pat netradicinės medicinos specialistai ir žmonės, slaugantys savo artimuosius namuose, mamos ir vaikai, bei netradicinės medicinos specialistai. 

Kokybė, inovatyvumas ir socialinė atsakomybė – kertinės mūsų įmonės vertybės.

 

Tikime, kad mūsų veikla yra prasminga. Dirbame Jums jau 25 metus!

TEIDA – tarp stipriausių įmonių Lietuvoje!

 

Įmonei UAB „Teida“ suteikti sertifikatai „Stipriausi Lietuvoje 2013" ir "Stipriausi Lietuvoje 2014", kurie patvirtina, kad mes esame patikima ir laiku savo finansinius įsipareigojimus vykdanti įmonė. 

Tai ne tik finansinio patikimumo, bet ir vertybinių mūsų verslo principų įvertinimas - mes siekiame išlikti patikimu, sąžiningu bei atsakingu partneriu, išlaikyti pagarba grįstą partnerystę su klientais, darbuotojais ir tiekėjais. 

 

Sertifikatas: UAB "TEIDA" stipriausi Lietuvoje 2013            Sertifikatas: UAB "TEIDA" stipriausi Lietuvoje 2014
 
                                                                  
 

Prekyba internetu: www.teida.lt
Slaugos įrangos nuoma Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje