Kaip išsinuomoti?

MEDICINOS IR SLAUGOS ĮRANGOS NUOMA

Fiziniams asmenims ir įstaigoms

ĮRANGOS NUOMOS LAIKOTARPIS 

Nuomos laikas yra skaičiuojamas minimaliais nuomos laikotarpiais.Tai reiškia, kad Nuomotojas nuomoja įranga ne trumpesniam, nei nurodyta, terminui. Visi minimalūs nuomos terminai pateikti šalia prekių. Nuomos termino pradžia laikoma ta diena, kai yra pasirašoma nuomos sutartis ir įranga yra perduodama Nuomininkui. Paskutine nuomos diena yra laikoma ta diena, kai Nuomininkas grąžina nuomojamą įrangą į nuomos vietą. Jei įranga grąžinama į nuomos vietą iki 12 valandos, praeita kalendorinė diena yra laikoma paskutine nuomos diena. Apie įrangos grąžinimą ar nuomos pratęsimą Nuomininkas privalo informuoti Nuomotoją ne vėliau nei likus 5 dienoms iki minimalaus termino, už kurį sumokėta, pabaigos. Nepranešus taikomas 10 EUR papildomas mokestis, Nuomotojo nuostoliams atlyginti.

REIKALINGI DOKUMENTAI IR NUOMOS TVARKA 

Fiziniam asmeniui: asmens tapatybės kortelė arba LR piliečio pasas. 

Juridiniam asmeniui: įmonės darbuotojo įgaliojimas, įmonės registracijos pažymėjimo kopija, atsiimančio įrangą asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas. 

Pirmoji įmoka už nuomojamą įrangą mokama pasirašant sutartį. Nuoma mokama kas 30 dienų (išskyrus tuos gaminius, kurių minimalus nuomos terminas - savaitinis). 

Jei prie nuomojamos įrangos yra nurodytas užstatas,  jis  sumokamas sutarties pasirašymo dieną ir grąžinamas nuomojamos įrangos grąžinimo dieną, jei nuomojama įranga nėra sugadinta (pagal nuomos sutarties sąlygas). Juridiniam asmeniui užstato mokėti nereikia. 

ĮRANGOS PAĖMIMAS IR GRĄŽINIMAS 

Jei nuomojama įranga naudojamasi mažiau nei savaitę ar mėnesį (priklauso nuo minimalių nuomos terminų, nurodytų prie nuomojamų gaminių), nuomos mokestis  skaičiuojamas  kaip už pilną savaitę ar mėnesį.

Asmenims su Valstybinės ligonių kasos pažyma, deguonies aparatų pristatymas ir atsiėmimas visoje Lietuvoje nemokamas. 

Nuomininkas įsipareigoja nuomojamą įrangą saugoti ir prižiūrėti bei grąžinti tvarkingą ir išvalytą. Jei nuomojama įranga grąžinama neišvalyta - taikomas papildomas mokestis - 5 EUR.

AMBULATORINIO GYDYMO DEGUONIMI IŠLAIDŲ KOMPENSAVIMAS 

Valstybinės ligonių kasos (VLK) 100% kompensuoja ilgalaikį gydymą deguonimi esant tam tikroms sveikatos būklėms, dėl kurių išsivysto kvėpavimo nepakankamumas.

Norėdami gauti VLK pažymą gydymui deguonimi nemokamai: 

  • Kreipkitės į savo sveikatos priežiūros įstaigą;
  • Gaukite gydytojų patvirtinimą apie būtinybę gydytis deguonimi;
  • Pateikite prašymą VLK (Europos aikštė 1, Vilnius);
  • Gavus raštą iš VLK, kreipkitės į UAB „Teida“.


NUOMOS VIETOS

 VILNIUJE

Parduotuvė SVEIKATOS REIKMENYS
A. Vivulskio g. 18, tel.: 8-616 32123
 
KAUNE
SLAUGOS ĮRANGOS NUOMA
Puodžių g. 4, tel.: 8-696 83247
 
KLAIPĖDOJE
Parduotuvė SVEIKATOS REIKMENYS
S. Daukanto g. 2, tel.: 8-650 94699
 
DRUSKININKUOSE
Parduotuvė HEALTHCARE BOUTIQUE
Vilniaus al. 34, tel.: 8-683 07844

ŠIAULIUOSE
Parduotuvė SVEIKATOS REIKMENYS
Vasario 16-osios g. 23, tel.: 8-686 99909
 
Darbo laikas: I-V 9-18 val. 
 
 

 

 Susisiekite