Gydymas deguonimi gali būti nemokamas

Atgal

Ambulatorinio gydymo deguonimi išlaidų kompensavimas

Ilgalaikis gydymas deguonimi  100% kompensuojamas, jei asmens sveikatos būklė atitinka visus šiuos kriterijus:

  • Parcialinis deguonies slėgis (PaO2) yra mažesnis (arba lygus) kaip 55 mmHg arba arterinio kraujo deguonies įsotinimas (SaO2) yra mažesnis (arba lygus) kaip 88 proc., jei nėra ligos paūmėjimo;
  • PaO2 siekia 56–59 mmHg arba SaO2 yra mažesnis (arba lygus) kaip 89 proc., jei nustatoma plaučių hipertenzija, periferinės edemos dėl širdies nepakankamumo arba eritrocitozė (hematokritas viršija 55 proc.).

Ilgalaikė deguonies terapija skiriama sergant lėtine obstrukcine plaučių liga (LOPL), plaučių vėžiu, kitų lokalizacijų vėžiu su metastazėmis plaučiuose, širdies nepakankamumo, nervų sistemos ligomis ir kitomis sisteminėmis ligomis, dėl kurių išsivysto kvėpavimo nepakankamumas.

Siekiant gauti kompensaciją:
- Kreipkitės į sveikatos priežiūros įstaigą, kurioje gydotės
- Gaukite gydytojų konsiliumo išvadas, patvirtinančias gydymo deguonimi reikalingumą
- Pateikite prašymą dėl kompensacijos Valstybinei ligonių kasai (Ligonių kasos adresai)
- Gaukite garantinį raštą iš Valstybinės ligonių kasos ir kreipkitės į UAB "Teida". Pristatysime deguonies koncentratorių Jums į namus.
 
Išsami informacija apie kompensavimo tvarką.
 

Deguonies koncentratorių nuoma

Asmenys, neturintys Valstybinės ligonių kasos pažymos dėl gydymo išlaidų kompensavimo, gali kreiptis į UAB "Teida" dėl deguonies koncentratoriaus nuomos. Siekiant išsinuomoti deguonies koncentratorių reikalinga asmens tapatybės kortelė arba LR pasas.
 

Iškilus klausimams prašome kreiptis į UAB “TEIDA” vadybinkus.