Deguonies terapijai

Teikiame deguonies koncentratorių nuomos paslaugas medicinos įstaigoms ir Jūsų artimųjų priežiūrai bei sveikatai namuose. Asmenys, sergantys lėtiniu plaučių funkcijos nepakankamumu bei esant kitom sveikatos būklėm gali gydytis deguonimi namuose nemokamai!

  • Fiziniams asmenims su Valstybinės ligonių kasos (VLK) pažyma, deguonies koncentratorių nuoma ir pristatymas tą pačią arba kitą dieną į namus visoje Lietuvoje nemokami.
  • Asmenys, neturintys VLK pažymos dėl gydymo deguonimi išlaidų kompensavimo, gali kreiptis į UAB „Teida“ dėl deguonies koncentratoriaus nuomos savo lėšomis.

Skambinkite, mielai patarsime ir atsakysime į Jūsų klausimus, pristatysime deguonies aparatą į namus ir atliksime jo techninę priežiūrą visą nuomos laikotarpį. Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje: 8 800 00899.

Deguonies terapija – deguonies tiekimas asmenims su ūminėmis ar lėtinėmis plaučių ligomis, kurios pasireiškia pasikartojančiu ar nuolatiniu dusuliu. Šiai terapijai naudojami deguonies koncentratoriai iš aplinkos oro išgrynina deguonį, jį filtruoja, koncentruoja ir tiekia asmenims per kaukę ar nosinę kaniulę.